Стартова сторінка Контакти Веб-сервер ІЗАН Укр Eng

 

 

bigmir)net TOP 100

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР КІЛЬЦЮВАННЯ ПТАХІВ


Що робити якщо Ви знайшли голуба з кільцем?

До нашого центру часто надходять повідомлення про знахідки свійських голубів, які були закільцьовані голубівниками. Зазвичай це бувають поштові голуби, які губляться під час змагань. Часто великих породистих домашніх голубів плутають із диким голубом – припутнем (вяхерем, Columba palumbus) та пишуть або телефонують до нашого центру, але якщо на такому птаху є суцільне кільце – це свійський голуб.


Український центр кільцювання птахів вивчає диких птахів і свійські голуби не є об’єктом наших досліджень. Відомостей про закільцьованих голубів ми не маємо, тому просимо звертатися до Інтернет-сайтів, які спеціалізуються на збиранні інформації про закільцьованих голубів, наприклад сторінка – Знайдені голуби.

Якщо на голубиному кільці літери є "UNF" – ми радимо Вам звернутися до Всеукраїнської Національної Федерації Аматорів поштово-спортивного голубівництва.

Якщо на голубиному кільці є літери "FCI” – знаходьте інформацію на сайті Міжнародної федерації любителів голубів та на сайті Всеукраїнської громадської організації «ФЕДЕРАЦІЯ ГОЛУБИНОГО СПОРТУ УКРАЇНИ» із центром у м. Львів, або на незалежному інтернет-порталі голубівників України у м. Дніпро, або на інших доступних інтернет-ресурсах.

 

 

Про Центр

Історія і співробітники Центру

Українські кільця

Бази даних Центру

Історія кільцювання птахів

Атлас міграцій птахів України

Ви знайшли кільце?

Ви знайшли голуба з кільцем?

 

 

Наші контакти:

Поштова адреса:
вул. Б. Хмельницького, 15, КИЇВ-30, 01030

Електронна адреса: polud@izan.kiev.ua (керівник Центру А.М. Полуда), ring@izan.kiev.ua (офіс Центру)

Телефон: (044) 235-01-12

     

Інститут зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАН України, 2004-2021