Стартова сторінка Контакти Форум Веб-сервер ІЗАН Укр Eng

 

 

bigmir)net TOP 100

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників, затвердженого наказом від 27.06.2019 р. № 24 Інститут зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАН України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового працівника відділу еволюційної морфології

 

- старший науковий співробітник – 1

 

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі (далі — кандидат), подає особисто або надсилає поштою такі документи:

1) письмову заяву на ім’я керівника про участь у конкурсі;

2) копію документа, що посвідчує особу;

3) заповнену особову картку (анкету ) встановленого зразка;

4) автобіографію;

5) копію трудової книжки (за наявності);

6) копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7) перелік наукових праць, опублікованих у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) рецензованих фахових виданнях; перелік одержаних грантів (номер, тема гранту та установа, що видала грант).

8) письмову згоду на обробку персональних даних.

 

Кандидати, які працюють в Інституті та мають намір взяти участь в конкурсі, подають заяву про участь у конкурсі, рекомендацію наукового підрозділу де працює кандидат, оформлену витягом із протоколу засідання наукового підрозділу та список наукових публікацій .

Кандидати, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, можуть подавати додаткову інформацію про освіту, досвід роботи, професійний рівень і репутацію, а також своє бачення розвитку досліджень і розробок на посаді (характеристики, рекомендації, копії наукових публікацій, реферати тощо).

 

Термін подачі документів до 10 листопада 2019 р.

У разі надсилання кандидатом документів поштою датою подання документів вважається дата, зазначена на поштовому штемпелі.

Документи, які подані кандидатом після закінчення встановленого строку подання заяв та документів, повертаються кандидатові без розгляду.

 

Додаткову інформацію та консультації щодо кваліфікаційних вимог можна отримати у вченого секретаря Інституту Іванової В.А. : Київ, вул. Б.Хмельницького, 15 к. 202; тел. 234-39-73, iz@izan.kiev.ua, iva@izan.kiev.ua

 

     

Інститут зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАН України, 2004-2019