Стартова сторінка Контакти Форум Веб-сервер ІЗАН Укр Eng

 

 

bigmir)net TOP 100

Науково-інформаційний та видавничий відділ

Як окрему структуру було створено в Інституті зоології у 1979 році. У відділі працює 9 співробітників. Робота відділу проходить у двох основних напрямках:

1) інформаційне забезпечення наукових тематик;

2) видавнича діяльність.


Перший напрямок забезпечують бібліотека та комп'ютерна мережа, яку підключено до Іnternet (відповідальний провідний інженер Гуляєв Дмитро Петрович).

До складу бібліотеки входять 4 співробітника.

Завідувач бібліотеки Ластикова Людмила Михайлівна. Здійснює керівництво бібліотекою щодо обслуговування читачів і організації виконання поточних та перспективних планів роботи, веде облік діяльності бібліотеки.

Головний бібліограф Марченко Тетяна Миколаївна. Веде самостійну ділянку інформаційно-бібліографічної роботи і формування електронних каталогів.

Бібліограф Кардонова Валентина Геннадіївна. Веде роботи з організації довідково-бібліографічного апарату в традиційному та автоматизованому режимі.

Бібліотекар Константинова Вікторія Олександрівна веде самостійну ділянку роботи з вивчення запитів читачів та їх обслуговування.


Видавничий напрямок забезпечує редакція журналу "Вестник зоологии", який виходить з 1967 р. і добре знаний як в Україні, так за її межами.

Над журналом працюють:

Відповідальний секретар Городиська Галина Андріївна. Організує роботу з авторами, рецензентами, науковими редакторами, разом з редакційною колегією формує зміст журналу, забезпечує його високий науковий та поліграфічний рівень.

Редактор журналу Новиченко Наталя Степанівна. Здійснює редагування статей та матеріалів, прийнятих редколегією до Друку.

Пучкова Ірина Андріївна — оператор. Здійснює підготовку статей та матеріалів до верстки, вносить необхідні редакторські та коректорські правки.

Кушка Тетяна Ярославівна — верстальник-дизайнер. Здійснює верстку журналу, його окремих випусків та ін. Готує оригінал-макет до передачі до типографії.

 

     

Інститут зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАН України, 2004-2009

З питань дизайну та інформації на сайті звертайтеся до адміністратора: rhabdiasizan.kiev.ua