Центр таксономічних досліджень
України

 

Центр таксономічних досліджень в Україні створений в рамках Глобальної таксономічної ініціативи як однієї з програм Конвенції про біологічне різноманіття. Центр в Україні займе місце в мережі Європейських центрів.

Основними цілями Центру є координація та підтримка таксономічних досліджень в Україні, інформаційна підтримка, розвиток контактів і інформаційний обмін між українськими та іноземними фахівцями. Діяльність Центру буде спрямована на зменшення інформаційних прогалин і фрагментації в національних таксономічних дослідженнях. Для досягнення успішних результатів основна діяльність Центру буде зосереджена на створенні і розвитку баз даних щодо таксономістів і, власне, предмету їх дослідження.

В даний час Центр проводить анкетування серед фахівців з таксономії в Україні для створення всеукраїнської бази даних фахівців, яка буде розміщена на сайті. Ми запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні та розмістити свої дані на сайті Центру, зробивши їх доступними для колег. Анкета заповнюється в електронному вигляді українською та англійською мовами в форматах .txt або .rtf. Завантажити анкету можна тут. Анкети слід надситлати електронною поштою секретарю Центру rtc@izan.kiev.ua.

 

Центр таксономічних досліджень України
2008